Fotó: Árva Péter

A szenci magyar katolikus hívők is felköszöntötték Marek Mokoš diakónust abból az alkalomból, hogy diakónus lett az egyházi szolgálatban. A hívők nevében Németh Tibor és kedves neje mondták el a köszöntő szavakat. Most rajta a sor: tovább folytatni az egyházi tanulmányokat és pl. a magyar nyelv elsajátítását is, amit eddig pozitívan lehet értékelni. /ag065 


Marek Mokoš köszöntése: