Fotó: Vincze Csilla

A mai napon elballagtak alapiskolánk kilencedikes diákjai… /vcs062

Iskolánkban idén 26 diák fejezte be tanulmányait. A végzősök rendkívül színvonalas, megható műsorral és közös énekléssel búcsúztak el a tanároktól, diáktársaktól és az iskola falaitól. Az ünnepség részeként beszédet mondott az iskola igazgatóasszonya, a szülői szövetség elnöknője, valamint a nyolcadik évfolyam képviselői is. Köszönet jár a nyolcadikos tanulóknak, akik kreativitásukról tanúbizonyságot téve, egyedi „királyság” stílusú díszítéssel varázsolták ünnepivé a végzősök osztálytermét.

Isten veletek, kedves ballagók! Kívánjuk, hogy találjátok meg a helyeteket a középiskolában is!

Vincze Csilla

Elballagtak alapiskolánk diákjai: